Ozonator

Generator ozonu jest gwarancją czystego powietrza. Urządzenie emituje ozon, który przedostawszy się do powietrza, oczyszcza je z zanieczyszczeń i brzydkich zapachów. Objętość wytworzonego ozonu różni się w zależności od parametrów urządzenia. Ozon w niewielkiej dawce jest zbawienny dla zdrowia: poprawia stan cery, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga walkę z wieloma nowotworami. Zbyt duże stężenie ozonu jest jednak niebezpiecznie dla ludzkich płuc, dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiedni ozonator do kubatury pomieszczenia, w jakim ma się on znaleźć.

Osobom, które planują montaż ozonatora w domu, polecamy nasz najmniejszy ozonator Trioxygen 1. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że znajdziesz wygospodarowanie dla niego miejsca w mieszkaniu nie jest problemem. Urządzenie emituje 150 m3 ozonu na godzinę, co jest bezpieczną dawką dla domowników, a jednocześnie skutecznie oczyszcza powietrze w mieszkaniu. Ozonator o tych parametrach sprawdzi się również w samochodzie oraz innych niewielkich pomieszczeniach.

Generatory ozonu do zastosowań przemysłowych muszą mieć znacznie większą wydajność. Największe tego typu urządzenia z naszej oferty emitują 1865 m3. To niemal 12 razy niż wspomniany wcześniej ozonator! To wystarczająco dużo by utrzymać wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu o kubaturze do 2000 m2.

Dwa wymienione urządzenia to zaledwie część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.